Kursy dla dzieci

Uczymy dzieci od drugiego roku życia. Naszymi klientami są żłobki, kuby dziecięce i przedszkola w Gdyni. Stosujemy autorską, innowacyjną metodę nauki przez ruch i taniec, dzięki temu lekcje są ciekawe i dostosowane do wieku i rozwoju emocjonalnego dziecka. Nasi lektorzy to specjaliści z przygotowaniem pedagogicznym, którzy jak nikt rozumieją dzieci i ich potrzeby.

Zajęcia trwają 30 minut, w małych grupach, od 4 do 6 osób, od poniedziałku do piątku do południa, co pół godziny od 11.00 do 14.00 lub o godzinie 16.30 i 17.00,

Starsze dzieci zapraszamy na pełnowymiarowe, 90-minutowe kursy grupowe w naszej szkole. Uczymy poprzez zabawę. Na lekcjach śpiewamy piosenki, gramy w domino, recytujemy wierszyki. Oczywiście wszystko to po hiszpańsku :)! Efekty są zaskakujące. W wakacje organizujemy półkolnie, a zimą ferie dla dwóch grup wiekowych: 6-9 i 10-13 lat.

Młodzież powyżej 16. roku życia zapraszamy na obozy językowe, które organizujemy w Alicante w Hiszpanii. Nie trzeba znać hiszpańskiego, żeby wziąć w nich udział. To doskonała okazja do rozpoczęcia przygody z hiszpańskim, poznania rówieśników z całego świata, zawiązania przyjaźni na długie lata. Lekcjom hiszpańskiego towarzyszą zawsze zajęcia pozalekcyjne, takie jak zwiedzanie miasta, warsztaty, spotkania integracyjne i imprezy kulturalne.

Serdecznie polecam szkołę języka hiszpańskiego La Mancha.

Najlepsza szkoła językowa, do której chodziłam. A mam przetestowane całkiem sporo;)
Już po pół roku nauki mogłam na wakacjach dogadać się na satysfakcjonującym poziomie.
Po roku uważam, że umiem bardzo dużo, a co najważniejsze - potrafię aktywnie używać języka!

Dla mnie rewelacja. Jest i wymowa i gramatyka i cierpliwość dla tych co mają gorszy dzień.
Ale nie na długo. Nie ma litości :) Na początek każdy dostaje pytanie jak mu minął tydzień lub co
planuje na weekend - takie małe sprawdzenie naszej formy. Ćwiczenia w mniejszych grupkach, różnorodne.

Bardzo polecam szkołę P Liliany. Pełen profesjonalizm, przesympatyczna atmosfera, w miarę potrzeb udogodnienia w kwestii grafiku czy dokonywania opłat.

Polecam La Mancha. Nauka j. hiszpańskiego na wysokim poziomie.

Bardzo dziękujemy za szybkie tłumaczenia „ w punkt“. Zawsze dobrze działają. Dziękujemy.

Jesteśmy bardzo zadowoleni ze współpracy i mamy pełne zaufanie do Pani Liliany. To profesjonalistka.

Ibereolica Sp. z o.o. desde el año 2012 ha venido utilizado los servicios de traducción de Liliana Poszumska (La Mancha), tanto para documentos comerciales como técnicos del sector, que siempre han destacado por su gran profesionalidad, calidad y rapidez. Sin lugar a dudas, recomendamos a Liliana Poszumska (La Mancha) para traducciones de cualquier índole.

 

Recibí asistencia por parte de Lila como traductora jurada y recomendaría sus servicios a cualquier español que necesite ayuda con el idioma polaco. Trato excepcional y siempre con una sonrisa :)

 

 

La Mancha es el lugar ideal si necesitas asistencia con cualquier traducción al español. Siendo Erasmus fue mi sitio de referencia para traducir todo tipo de documentacion oficial que necesitaba presentar. Recomendable 100%.


 

Telefon: + 48 530 732 544
Telefon: + 48 515 171 666
Wielkopolska 403
81-583 Gdynia
oraz
Batalionów Chłopskich 8/10
81-452 Gdynia